Karjeros horoskopas - Vėžiui

Su Saturno pagalba 2018-aisiais profesiniai reikalai klostysis kur kas lengviau ir sklandžiau. Jausitės drąsūs, jums netrūks pasitikėjimo savo žiniomis bei įgūdžiais, tad iškilusias problemas spręsite greitai, nedvejodami, prireikus greitai susirasite pagalbininkų, padėsiančių jums nenukrypti nuo pasirinkto kelio. Džiaugsitės savo darbine aplinka bei turimomis priemonėmis, tad darbe, kaip ir namie, daugiau mažiau visada jausitės ramūs ir užtikrinti.

Vasarį išnaudokite Visatos siunčiamas galimybes pademonstruoti savo sugebėjimus autoritetingiems žmonėms. Taip pat skirkite daugiau laiko reklamuoti savo indėlį įmonėje ar nuosavą verslą.

Vidurvasarį pasieksite puikių rezultatų dirbdami komandoje ir ieškodami sąjungininkų. Šiuo laikotarpiu Jupiteris padės jums užmegzti vertingų pažinčių, o Marsas reikiamu metu sulėtins gyvenimo tempą, kad galėtumėte ramiai įvertinti susiklosčiusią situaciją bei nesuklysti priimdami sprendimus.

Nuo rugsėjo antrosios pusės turėtumėte pajusti finansinį pagerėjimą. Priimdami sprendimus, pasikliaukite intuicija – dabar ji jūsų tikrai nenuvils!

Kinų horoskopas