Karjeros horoskopas - Mergelei

Darbas ir profesinis pripažinimas – vieni didžiausių jūsų gyvenimo variklių, tad ir 2018 metais kaip įmanydami stengsitės įtvirtinti profesines pozicijas bei užsidirbti tiek, kad galėtumėte gyventi taip, kaip svajojate.

Jau pirmaisiais Naujųjų mėnesiais Visata apdovanos jus išskirtine intuicija nuspręsti, kaip ir kada geriausia priimti sprendimus, susijusius su darbu bei karjera. Tikėtina, kad jūsų laukia permainos, tačiau jau dabar esate joms pasiruošę ir šis faktas jūsų visiškai nebaugina. Jausite begalinę vidinę motyvaciją išnaudoti visas likimo siunčiamas galimybes, kad vėliau, metams baigiantis, galėtumėte būti ramūs, jog padarėte viską, kas buvo jūsų valioje.

Taigi, kol kiti dar aptarinės kalėdines vaišes ir Naujųjų sutiktuves, jūs jau būsite pasinėrę į naujus projektus. Kovą Visata paskatins jus iš naujo įvertinti savo galimybes ir galbūt šiek tiek pakoreguoti numatytus planus. Nebijokite keistis ir atsisakyti sumanymų, stabdančių jūsų progresą!

Balandį jums pasitaikys puiki galimybė imtis pelningo projekto, o jau liepą turėtumėte pajusti jo rezultatą – gerokai papilnėjusią banko sąskaitą. Spalio ir lapkričio mėnesiais daugiausiai naudos jums duos komandiniai darbai. Tai žinodami, jau dabar ieškokite bendraminčių ir burkite stiprią komandą, padėsiančią pasiekti svajonę!

Kinų horoskopas